Site icon UAOrganic.com

Прості рецепти з мікрозеленню

Прості рецепти з мікрозеленню

Мікрозелень – це невеликі паростки розміром близько 5 см. Останнім часом набирає великої популярності завдяки своїй корисності, простоті у вирощуванні та великій різноманітності смаків. Раніше мікрозелень використовували здебільшого тільки для прикрашання страв, але в наш час цей інгредієнт є обов’язковою частиною раціону людей, які обрали ЗСЖ. У цій статті ми розповімо про найпростіші та надзвичайно смачні страви з використанням мікрозелені.

Вітамінні авокадо-тости

Легкий і простий сніданок, здатний подарувати сили для нового дня.
Інгредієнти:

Підрум’яньте злегка хліб з двох боків на розігрітій сковороді. Приготуйте невеликі яєчні під розмір хліба. Авокадо почистіть, розчавіть виделкою в пюре і змішайте з мікрозеленню (краще підійде редис, крес-салат або рукола). Намажте на хліб отриману суміш, зверху прикрийте яйцем.

Ягідний смузі

Дуже смачний коктейль, що містить у собі цілий букет вітамінів для зміцнення імунітету.
Інгредієнти:

Змішайте всі інгредієнти та подрібніть у блендері до однорідної маси, розлийте по келихах, подавайте охолодженим. Мікрозелень для цього рецепта підійде будь-яка.

Детокс-смузі

Цей напій ідеальний для сніданку, оскільки містить багатий склад для пробудження організму і для насичення його енергією, підвищує настрій і дарує бадьорість.
Інгредієнти:

Як і в попередньому рецепті, всі інгредієнти слід подрібнити в блендері, як мікрозелень найкращим варіантом буде використовувати паростки гороху.

Мікрозелень унікальна тим, що її можна додати практично в будь-яку страву, підвищуючи її корисність, вирощування не забирає багато часу, але дарує колосальну користь організму.

Exit mobile version