Site icon UAOrganic.com

Трихологи радять замінити фастфуд листовою зеленню

Трихологи радять замінити фастфуд листовою зеленню

Причини випадання волосся можуть бути різними. Це і нестача поживних речовин в організмі, стрес, хвороби, гормональний дисбаланс, прийом певних ліків. Не можна скидати з рахунків і генетичну схильність. Але на зростання волосся впливає раціон харчування.

На думку трихологів, зелень і яйця здатні стимулювати зростання волосся, а чіпси, солодке газування та суші, навпаки, сприяти їх випаданню.

Листова зелень і яйця багаті на вітамін А, який робить ріст волосся більш інтенсивним. Фастфуд впливає на волосся згубно. Продукти з високим вмістом жиру, солі та цукру можуть призвести до випадання волосся, не кажучи вже про інші захворювання, у тому числі печінки та серцево-судинної системи. Тому солодощі краще замінити на ягоди, а картопля фрі — на батат, який є джерелом бета-каротину.

Суші на перший погляд страва невинна, але не для волосся. Головні побоювання тут пов’язані з використанням певних порід риб, в організмі яких накопичується ртуть – макрель, марлін, акула, риба-меч, великоокий тунець. Ртуть входить у реакцію з цинком у організмі. При цьому цинк – мікроелемент, який сприяє росту волосся, а ртуть негативно впливає цей процес.

Exit mobile version