Site icon UAOrganic.com

Мікрозелень рукола

Мікрозелень рукола

Мікрозелень рукола цінується за своє поєднання ефірних масел, вітамінів, каротину і мінеральних речовин.

Мікрогрін руколи – природне джерело йоду і вітаміну С, що досить інтенсивно впливають на обмін речовин в організмі, сприяє виведенню холестерину і підвищенню рівня гемоглобіну. У мікрозелені руколи міститься не тільки багато корисних мікроелементів, а й воістину унікальна композиція ефірних масел.

Користь мікрозелені руколи

Що стосується безпосередньої користі організму людини, варто відзначити високий вміст в руколі наступних речовин:
вітаміни: А, В, С, Е і К,
мікроелементи:
– магній,
– цинк,
– селен,
– залізо,
– натрій,
– фосфор.

Вітамінна композиція, якою багата мікрозелень руколи, бере участь у виробництві організмом тромбоцитів, забезпечує нормальне згортання крові. Мікроелементи сприяють стабілізації роботи шлунково-кишкового тракту, а також загальному зміцненню імунної системи.

Зелень не має високої енергетичної цінності (25 ккал / 100 г), тому часто включається фахівцями в програми дієт. Також, рукола є улюбленою рослиною вегетаріанців.

Допомагає підтримувати здоровим шлунково-кишкову систему

Мікрозелень руколи містить велику кількість волокон та води, що можуть допомогти підтримувати здоров’я шлунково-кишкової системи та покращувати перистальтику кишківника. Вона також містить велику кількість вітамінів та мінералів, які можуть підтримувати здоров’я шлунково-кишкової системи. Додавання мікрозелені руколи до вашої дієти може допомогти зменшити запори та інші проблеми з підшлунковою залозою.

Користь мікрозелені руколи ще й у підвищені імунітету

Користь мікрозелені руколи, ще й у тому, що вона містить високий рівень вітаміну С, який необхідний для підтримки здорової імунної системи. Вітамін С сприяє виробленню лейкоцитів, які відповідають за боротьбу з інфекціями та хворобами. Вживання мікрозелені руколи може допомогти зміцнити ваш імунітет і захистити вас від поширених захворювань, таких як застуда та грип.

Підтримує здоров’я серця

Мікрозелень руколи містить антиоксиданти, які можуть допомогти знизити ризик розвитку серцево-судинних захворювань. Вона також містить велику кількість ненасичених жирних кислот, які підтримують здоров’я серцево-судинної системи. Дослідження показали, що додавання мікрозелені руколи до дієти може знизити рівень холестерину та тригліцеридів у крові.

Допомагає контролювати вагу

Мікрозелень руколи містить небагато калорій та високу концентрацію волокон, що робить її ідеальним продуктом для контролювання ваги. Вона також містить багато вітамінів і мінералів, що необхідні для збереження здоров’я при втраті ваги. Додавання мікрозелені руколи до вашої дієти може допомогти контролювати вагу і підтримувати здоров’я.

Мікрозелень рукола – як вживати у їжу

Мікрозелень руколи має насичений і приємний смак, який може додати нюанси смаку до будь-якої страви. Вона часто використовується як інгредієнт у салатах, супах, смузі та соковитих напоях. Мікрогрін руколи також може бути використаний як прикраса для страв, додаючи їм красивий вид та смакові якості.

Ароматичність і легкий горіхово-гірчичний смак роблять її популярною в якості пікантного гарніру до м’ясних, рибних страв, як добавки до салатів з овочів, фруктів, сиру, морепродуктів.

Мікрозелень руколи – це чудовий продукт, який містить багато корисних речовин і може підтримувати здоров’я на різних рівнях. Користь мікрозелені руколи в тому, що вона допомагає зберегти здоров’я серця, контролювати вагу, підтримувати здоров’я шлунково-кишкової системи та додавати смак до страв. Додавання мікрозелені руколи до вашої дієти може бути корисним кроком у збереженні та поліпшенні вашого здоров’я.

Exit mobile version