Вчені досліджують протиракові властивості імбиру

Вчені досліджують протиракові властивості імбиру

Імбир відомий як ефективний засіб при кашлі та застуді. Проте японські вчені дійшли висновку, що екстракт кореня імбиру здатний ще й пригнічувати зростання ракових клітин. Дослідникам вдалося виділити сполуку, яка згубно впливає на злоякісні пухлини.

Дослідники університету Осаки вивчили властивості Kaempferia galanga L, одного з сортів імбиру, який росте в Індонезії та ряді країн Південно-Східної Азії. Він має як антиоксидантний, так і протизапальний ефект.

В результаті кількох тестів вчені виділили етил-п-метоксициннамат (EMC), який може пригнічувати розвиток ракових клітин у доклінічних моделях. Подальші експерименти показали, що EMC не дає розмножуватися раковим клітинам.

Дослідники продовжують доклінічний етап експериментів на моделях різних типів злоякісних пухлин. Їм потрібно підтвердити універсальність та ефективність нової хімічної протипухлинної сполуки. У разі успіху вчені зможуть створити препарати, які запобігатимуть розвитку та зростанню злоякісних новоутворень без токсичних побічних ефектів, що виникають при хіміотерапії.

Рекомендуємо:   Брат Ілона Маска розгортає мережу сіті-ферм в америці