Брат Ілона Маска розгортає мережу сіті-ферм в америці

Брат Ілона Маска розгортає мережу сіті-ферм в америці

Фермерська компанія Square Roots та дистриб’ютор продукції Gordon Food Service відкрили ферму з клімат-контролем у Шепердсвіллі, штат Кентуккі (США). Нагадаємо, що компанія Square Roots належить Кімбалу Маску, рідному братові Ілона Маска. 

Нова ферма – вже третій проект компаній-партнерів, перші дві були відкриті у штатах Вісконсін та Огайо. В основі проекту лежить масштабована платформа інтелектуальних ферм, яку можна швидко та економічно відтворювати у потрібному місці.

— Gordon Food Service та Square Roots роблять місцеві свіжі продукти доступними для наших клієнтів цілий рік, незалежно від погодних умов на вулиці, — каже Річ Воловський, президент Gordon Food Service. — Кожна нова ферма, яку ми відкриваємо, наближає нас до нашої спільної мети: зробити місцеві продукти доступними у глобальному масштабі.

Розгортаючи розподілену мережу місцевих ферм у стратегічно важливих місцях, Square Roots скорочує відстань між людьми та їх їжею та зводить до мінімуму харчові відходи.

На новій фермі в Шепердсвіллі представлена ​​остання версія платформи Square Roots, яка збільшує врожайність на 30% і використовує автоматизацію ключових процесів, включаючи посів, збирання та дезінфекцію. Програмне забезпечення Square Roots керує всіма аспектами вирощування – від планування виробничих завдань до моніторингу стану рослин.

Square Roots вирощує різноманітну свіжу зелень: базилік, кріп, петрушку, кінзу, мікрозелень та салатні суміші. Підприємство розраховане на щорічне виробництво понад 3 млн упаковок трав та листової зелені. Вся продукція ферм не містить пестицидів та ГМО, продається в переробленій та придатній для вторинної переробки упаковці.

Рекомендуємо:   На 14-поверховій сіті-фермі у копенгагені збирають 30 врожаїв на рік