Овочі з вмістом нікотинової кіслоти допоможуть кінути палити

Овочі з вмістом нікотинової кіслоти допоможуть кінути палити

При відмові від сигарет затятим курцям принесе користь зміна дієти. Виявляється, є продукти, що містять нікотинову кислоту. Лікарі радять включати їх до раціону людям, які мають намір кинути палити.

Нікотин – дуже поширена в природі речовина. Його можна виявити у багатьох рослинах у вигляді нікотинової кислоти.

Під час куріння нікотинова кислота надходить до організму людини у рекордних кількостях. Поступово формується залежність, що веде до виникнення небезпечних захворювань від серцево-судинних до онкологічних.

При відмові сигарет надходження нікотину різко зменшується. Тому під час відвикання від куріння слід збагатити раціон стравами, що містять підвищену кількість нікотинової кислоти.

Найбільша кількість нікотину містять рослини сімейства пасльонових. Лідерами тут є помідори із середнім вмістом нікотинової кислоти 42,8 нг/г.

Найменша кількість нікотину містять перці, картопля та баклажани. Баклажани покращують емоційне тло, попереджають розвиток депресії. Цей ефект дуже важливий для людей, які вирішили вести здоровий спосіб життя. Адже зміни, що відбуваються з ними, часто призводять до погіршення настрою та підштовхують до повернення до шкідливої ​​звички.

Лікарі радять людям, які відмовилися від цигарок, обов’язково включати в меню страви з броколі. Ця рослина сприяє оздоровленню дихальної системи та очищенню легень від токсинів та токсичних смол.

Рекомендують їсти більше ананасів та бананів. Вони також містять нікотинову кислоту. Але ананас відрізняється ще високою концентрацією мікроелементів: кальцію, магнію, фосфору, міді, заліза. Усі вони дуже важливі підтримки імунної системи.

Банани містять нікотинову кислоту та вітамін В6. Помічено, що після їхнього вживання настрій трохи покращується. Це з збільшенням вироблення «гормонів щастя».

Рекомендуємо:   Чому важливо звертати увагу на колір мʼякоті, вибираючи кавун