Тваринники киргизстану перейдуть на гідропонне вирощування кормів

Тваринники киргизстану перейдуть на гідропонне вирощування кормів

Департамент племінного тваринництва, пасовищ та кормів при Міністерстві водних ресурсів, сільського господарства та переробної промисловості Киргизстану рекомендує місцевим фермерам переходити на вирощування кормів для тварин гідропонним способом.

У відомстві зазначили, що зміна клімату, посуха та нестача води сильно впливають на традиційне виробництво кормів. Однак гідропонний метод стійкіший, зовнішні чинники на нього впливу не надають.

На гідропоник корм можна виростити в приміщенні за короткий період часу. Високоврожайний корм виходить із насіння пшениці, ячменю та вівса за 7–10 днів, з кукурудзи — за 14 днів.

Гідропонний метод не тільки знижує витрати фермерів, але й підвищує якість і харчову цінність кормів для тварин, оскільки багатий на білки і вітаміни А, Е і С. Його введення в раціон збільшує надої молока на 13%.

При традиційному вирощуванні для виробництва одного кілограма зеленого корму з ячменю та люцерни потрібно 73-85 літрів води, а для одного кілограма гідропонного корму достатньо лише 1,5-2 літрів.

Рекомендуємо:   Колишній шеф-кухар відкрив ферму на підземному паркінгу