Мікрозелень броколі

Мікрозелень броколі

Мікрозелень броколі дуже корисний продукт, що підвищує розумову працездатність, приносить користь серцю, підтримує природну детоксикацію та допомагає захиститись від раку.

Корисні речовини, що містяться в мікрозелені броколі

У мікрозелені броколі багато вітаміну С, а також вітаміни А, В1, В2, В5, В6, Е, РР, К, U, клітковина, натрій, калій, кальцій, магній, фосфор, марганець, йод, залізо, сірка, цинк. Мікрозелень броколі також містить фолієву кислоту, холін, метіонін, тіамін, рибофлавін, бета-каротин, лютеїн, кемпферол і сульфорафан.

Крім багатого набору вітамінів і мікроелементів, в хімічному складі мікрозелені броколі вчені виявили ряд елементів, необхідних для профілактики захворювань.

Глюкорафанін. Вміст у мікрозелені броколі глюкозінолатного глюкорафаніну перевищує наявну в дорослій рослині кількість в десятки разів. Ця речовина необхідна для нормалізації кров’яного тиску і корисна для діяльності нирок. Його дія пов’язана з підвищенням в крові клітинних ферментів, що відповідають за захист ушкоджень молекул канцерогенними хімікатами. З цієї причини вживання мікрозелені броколі допомагає захиститись від впливу токсичних забруднюючих речовин, що потрапляють в організм з навколишнього середовища.

Сульфорафан. Сульфорафан, що міститься в мікрозелені броколі підсилює ефективність в боротьбі проти ракових захворювань і виступає незамінним елементом для нормального функціонування клітин. Сульфорафану властиві антибактеріальні властивості. Сульфорафан зменшує запалення, стимулює імунітет і, головне, що перешкоджає зростанню і розвитку онкологічних захворювань. У цього елемента відзначені антидіабетичні і протимікробні властивості.

Феноли. Фенольні сполуки, присутні в хімічному складі мікрозелені броколі, в числі яких флавоноїди і фенол-кислоти, виступають ефективним засобом у профілактиці астматичних і діабетичних захворювань. Також зміцнюють серце і судини за рахунок здатності фенольних сполук ліквідувати вільні радикали і нейтралізувати запальні процеси.

У мікрозелені броколі міститься особливо велика кількість важливих для детоксикації сірчистих сполук.

Рекомендуємо:   Мікрозелень Ред Корал

Мікрозелень броколі пригнічує один з основних процесів старіння – глікіювання білків. За рахунок високого вмісту вітаміну С і ряду інших речовин допомагає профілактиці старіння шкіри.

У мікрозелені броколі міститься неабияка кількість вітаміну К1, що грає ключову роль у виробництві білка остеокальцину, що попереджаює остеопороз.

Калій нормалізує артеріальний тиск і допомагає профілактиці серцевих захворювань. Лютеїн, зеаксантин і бета-каротин покращують здоров’я очей, а кемпферол бореться з раком, запаленнями і алергією.

Користь вживання мікрогріну броколі:

• допомагає захиститися від раку
• сприяє виведенню токсинів
• полегшує прояви діабету (запобігає нефропатію, судинні захворювання, регулює рівень холестерину, інсуліну)
• має противірусні, антибактеріальні і протигрибкові властивості
• знижує рівень холестерину в крові
• запобігає і бореться з серцевими і серцево-судинними захворюваннями
• захищає шкіру від впливу ультрафіолетового випромінювання
• зберігає когнітивні здібності мозку і захищає його від запальних процесів

Як вживати мікрозелень броколі

Мікрогрін броколі соковитий, має легкий капустяний запах, на смак теж трохи схожий на листя білокачанної капусти.

Мікрозелень броколі можна з’їсти в чистому вигляді, можна додати в салат і заправити олією, наприклад, дуже корисною конопляною олією. Або можна зробити соус, змішавши з часником і сметаною.

Мікрозелень броколі можна додати в холодні супи або супи-пюре (висока температура страви може зруйнувати біологічно активні речовини, що містяться в ній).

Мікрозеленню броколі можна прикрасити сендвіч або бутерброд. А також додати в смузі.