Мікрозелень Кольрабі

Мікрозелень Кольрабі

Мікрозелень кольрабі знаменита вмістом великої кількості вітаміну С, значним оздоровчим ефектом, за регулярного вживання у їжу.

Мікрогрін кольрабі користуються популярністю в оздобленні різних страв за рахунок свого вигляду: фіолетові стебла і яскраво-зелені листочки роблять ці паростки відмінним декоративним елементом для вишуканих страв у багатьох ресторанах.

Мікрозелень кольрабі має чудовий смак: капустяний аромат кольрабі приємний, солодкавий і м’який. З її смаком чудово поєднується як традиційні, так і вегетаріанські страви.

Поживна цінність мікрозелені капусти кольрабі

У 100 грамах мікрозелені кольрабі міститься 102% денної норми вітаміну С, також у ній містяться вітаміни А, К, B1, B2, B3, B5, B6, B9. Серед мінералів у мікрогрін капусти кольрабі є натрій, йод, залізо, калій, кальцій, марганець, мідь, селен, цинк, фосфор, магній. На відміну від дорослих рослин мікрозелень кольрабі містить в кілька разів більше сульфорафану, що стримує розвиток злоякісних клітин.

Мікрозелень кольрабі: корисні властивості

Регулярне вживання мікрогрін кольрабі цілюще впливає на роботу шлунково-кишкового тракту, очищаючи кишечник від токсинів. Він покращує метаболізм і здоров’я травної системи в цілому.

Мікрозелень капусти кольрабі нормалізує роботу серцево-судинної системи: вирівнює артеріальний тиск, зміцнює серцевий м’яз, захищає судини від наростів холестерину, рекомендується для профілактики атеросклерозу. Вживання мікрогріну кольрабі знижує ризик виникнення інфарктів і інсультів.

Молоді паростки кольрабі містять речовини, які служать профілактикою онкологічних захворювань прямої і товстої кишки, знижують ризик розвитку раку молочної залози у жінок і передміхурової залози у чоловіків.

Мікрозелень капусти кольрабі зміцнює кісткові і сполучні тканини організму – кістки і зуби. При регулярному вживанні ви не будете знати, що таке остеопороз.

Мікрозелень кольрабі – багате джерело каротинів, які діють як антиоксиданти і особливо важливі для здоров’я очей. Бета-каротин в її складі допомагає уповільнити або усунути розвиток катаракти.

Рекомендуємо:   Прості рецепти з мікрозеленню

Велика кількість вітаміну С у мікрогріні кольрабі зміцнює імунну систему, активізує власні сили організму для боротьби з інфекціями. Також вітамін С сприяє синтезу колагену для підтримки пружності шкіри, зростання здорового волосся і нігтів.

Завдяки оптимальному поєднанню калію з іншими мінералами в складі мікрозелені капусти кольрабі, досягається ефект припливу енергії. Включення мікрозелені кольрабі у вашу дієту додасть вам бадьорість і енергію, за рахунок стимуляції нервової і м’язової систем.

Як вживати мікрозелень кольрабі?

Мікрозелень капусти Кольрабі має високу харчову цінність, будучи джерелом вітамінів. На смак мікрозелень дуже соковита, навіть солодкувата, без гостроти. Ідеальна добавка в салати, бутерброди, соуси, м’ясні гарніри та інші готові страви, особливо у якості прикраси.